ArtCorn

Výtvarné dílny pro děti, kde se meze nekladou jejich kreativitě. Hlavní mise těchto výtvarných seancí je nezničit v dětech jejich fantazii, kreativitu, ukázat jim, že super věci se dají dělat vodovkami, pastelkami, akrylovými barvami, pastelem ... O dílech rádi nakonec i povídáme.


KROUŽKY

ArtCorn
ArtCorn

Rozvrh podzim/zima 2022

Kroužky probíhají pravidelně každou středu. 
Kurz obsahuje 16 lekcí.

ArtCorn - Výtvarný ateliér s Míšou

Středa 15:30 - 17:00

Děti od 7 let

Cena: 2500 Kč

Kurz, ve kterém je dítě vždy na prvním místě a dostane vždy příležitost pro realizací svých ideí. Během kurzu děti vyzkouší různé techniky a pomůcky, kterými je náš ateliér vybaven.

Program kurzu má lektorka Míša předem naplánovaný, ale vždy je připravená nechat ho stranou a pomoci dětem s realizací vlastních  nápadů a projektů. Spolu s nimi promyslí, jak nejlépe danou věc vytvořit.

Míša má v EduCornu na starosti výtvarný ateliér od samého začátku centra a díky jejímu přístupu mají její lekce přidanou hodnotu.

Výhodou našeho centra je jeho velikost. Jsme malí. Díky tomu jsou naše kurzy kapacitně omezené a maximální počet dětí na jedné lekci je 10 žáků. K otmu jsou naše učebny ve dvou různých patrech, takže se účastníci dvou různých lekcí nepotkají, čímž umíme zaručit velmi bezpečné prostředí.

Kurz bude otevřen od 3 přihlášených zájemců.WORKSHOPY

ArtCorn - Stavění domů, o který si zatím jen sníme

hledáme vhodnou sobotu 10:00 - 13:00, děti od 6 let, cena 350 Kč

Bylo by skvělé bydlet v domku, který má na střeše .... do kterého vede cesta z .... který má místo dveří. A co dům, který létá? Nebo třeba visí na stromě? Takový dům by byl senzační k bydlení. Přijďte si ho k nám vyrobit na výtvarný ateliér s Míšou.

Rezervace místa je nutná, stačí vyplnit formulář níže. 


Rezervujte si své místo na workshopu:

© 2020 EduCorn. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky