Workshopy

ArtCorn

Kreativní dílny, kde budeme podporovat děti ve tvoření, které je baví. Vystřídají se u nás různí lektoři, každý si tak bude moci vybrat, co mu vyhovuje :).

ScienceCorn

To, co si můžeme vyzkoušet, si obvykle pamatujeme a chápeme. Děti budou mít možnost si na vlastní kůži zkoušet různé zábavné pokusy a experimenty a pochopit tak zákonitosti přírody.

NeedleCorn

Workshopy šití, kde si jednoduše osaháte jehlu. Pokud nám půjde dílo od ruky, odnesete si vlastní hotový výrobek s sebou.

Na složitější šití doporučujeme zapsat se do našeho kroužku.


Nejbližší akce

Sobotní ScienceCorn: Chemické a fyzikální pokusy

7.5. 2022, od 10 hod do 13 hod, pro děti od 6 let, cena 350 Kč

Otvíráme další sobotní experimenty s Tadeášem. Děti se mohou těšit na nabitý program. Minule mělo mikroskopování velký úspěch, takže se k němu vrátíme i tentokrát. Dobrovolným úkolem bude najít a přinést s sebou na workshop cokoliv zajímavého, co byste v mikrosvětě chtěli ukázat ostatním. Mrkneme se na preparát pokožky suknice cibule.

V další části se budeme zabývat biologií, a to konkrétně ekosystémem. Vyrobíme si vlastní ekosystém, který si odnesete domů ve sklenici. Pokusíme se překonat nejslavnější uzavřený ekosystém Davida Latimera, který ve své uzavřené sklenici udržuje rostliny přes 60 let! Prosíme, abyste si přinesli s sebou vlastní velkou sklenici.Na závěr si ukážeme pár pokusů s kyselinou sírovou. 

Rodiče mohou na děti počkat ve spodní části EduCornu nebo využít kancelář vedle ateliéru, kde bude lekce probíhat.

Samozřejmě rodiče mohou čas využít na vyřízení svých záležitostí a dítě vyzvednout až po skončení programu.

Místo na lekci je potřeba rezervovat. Stačí vyplnit formulář níže.

ArtCorn - Stavění domů, o který si zatím jen sníme

ZRUŠENO - hledáme vhodnou sobotu

sobota 10:00 - 13:00, děti od 6 let, cena 350 Kč

Bylo by skvělé bydlet v domku, který má na střeše .... do kterého vede cesta z .... který má místo dveří. A co dům, který létá? Nebo třeba visí na stromě? Takový dům by byl senzační k bydlení. Přijďte si ho k nám vyrobit na výtvarný ateliér s Míšou.

Rezervace místa je nutná, stačí vyplnit formulář níže. 


Rezervujete si místo na workshopu:


Nabídku workshopů budeme průběžně doplňovat!


© 2020 EduCorn. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky